KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 15759040
nr 1575 9040
Bengt Carlberg
(1897-1967), Sverige
Västkustsmotiv. Signerad. Pastell, 31x41 cm, yttermått inklusive ram: 45x56 cm
Utrop:
500 kr
måndag 30 oktober 2023
kl 19:26:20
Bengt Carlberg
Läs mer om Bengt Carlberg